top of page
  • Zdjęcie autoraSP Lwówek

Pożegnanie Absolwentów24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste pożegnanie Absolwentów naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział: Pani Dyrektor szkoły – Izabela Kałek, Pan Wicedyrektor szkoły – Andrzej Nowak, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek – Pan Piotr Długosz, przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Patrycja Pietryka oraz Rodzice Ósmoklasistów.

Przedstawiciele uczniów z klas ósmych powitali zebranych tańcząc tradycyjnego poloneza. Wiele ciepłych słów w przemówieniach skierowali do Absolwentów pani Dyrektor, pan Burmistrz oraz przewodnicząca Rady Rodziców.

Podczas uroczystości ogłoszono tegorocznego Złotego Absolwenta, którym została uczennica klasy 8c – Maja Piechowiak. Przemawiając w imieniu koleżanek i kolegów podziękowała za przekazaną wiedzę i umiejętności oraz czas spędzony w szkole.

Absolwenci oprócz świadectw ukończenia szkoły odebrali również liczne nagrody i wyróżnienia, a rodzice uczniów z najlepszymi wynikami w nauce – listy gratulacyjne.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z klas siódmych przygotowali dla starszych kolegów krótki występ artystyczny. Sami Ósmoklasiści zaś pożegnali się ze społecznością szkolną śpiewając piosenkę Filipa Lato Sto.


Drodzy Absolwenci!

Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominali lata spędzone w naszej szkole. Życzymy Wam dalszych sukcesów.


Ewa Nowak


bottom of page