top of page
  • panczakm

Na pomoc zwierzętom ze schroniskaNa początku marca nasze Koło Wolontariatu Szkolnego pod opieką koordynatorów Krystyny Loby i Joanny Gmerek zorganizowało zbiórkę artykułów dla zwierząt ze schroniska Zwierzakowo w Posadówku. Celem akcji było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, wdrażanie dzieci do aktywnego udziału w zbiórce żywności oraz poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku.


Dzięki hojności uczniów i ich rodziców

, nauczycieli oraz pracowników udało się zebrać m. in. koce, poduszki, karmy, smycze, miski i inne niezbędne akcesoria, które zostały przekazane opiekunom bezdomnych czworonogów mieszkających w schronisku.


Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wychowawcom za motywowanie uczniów do wspierania inicjatywy, a uczniom i rodzicom za zaangażowanie się w działania wolontaryjne. Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami - ale szczęśliwe psiaki długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc.


Cieszymy się, że tak wielu z Was wzięło udział w tej zbiórce, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny. Zachęcamy także wszystkich by pamiętali o zwierzakach ze schroniska, a tych którzy marzą o własnym zwierzątku - do adopcji czworonożnego przyjaciela!

Krystyna Loba
bottom of page